Hastalar düzgün dişlere ve mükemmel gülüşe sahip olmak için ortodontistlere başvururlar. Fakat ortodontistlerin tedaviyi yapmayı sağlayacak aparatların görüntülerindeki estetik olmayan faktörler nedeni ile tercih etmezler.

Bunun için görünmeyen tedavi alternatifleri geliştirilmiştir. Invisalign günlük hayatınıza müdahale etmeden gülüşünüzü değiştirmenin en iyi yollarından biridir.

Invisalign braketlerin kimse tarafından fark edilmelerine olanak yoktur. Hasta kimse tarafından apereylerin görülmesini istemeden, en iyi tedaviyi almış olur. Eskiden görünmez tedavinin performansı yeterli değildi, o yüzden tercih edilmezdi.

Hastalar alışmakta güçlük çekiyorlardı ve tedavi yüksek performansla sonuçlanmıyordu. Artık günümüzde kişiye özel yapılan, invisalign sistemler olduğundan performansı da oldukça artmıştır.

Kişiden özel ölçüler alınarak, laboratuar ortamında kişiye özel invisalign tedaviler uygulanır. Kullanılan apereyler doku ile uyumlu olduğu için alerjik özellikleri yoktur. Doktorunuz dişlerinizden ölçü alır ve alınan bu ölçülerden size özel invisalign alignerlar üretilir.

Kişiye ve o vakaya göre üretildikleri için tedavi sonuçları kusursuz olur. Böylece hastalar ağızlarındaki teller görünmeden en mükemmel sonuca, en hızlı şekilde ulaşmış olurlar. Diğer tüm ortodontik tedavilerde olduğu gibi, Invisalign ile tedavi ücreti, sizin vakanızın ve tedavinizin zorluğuna bağlıdır, ancak fiyat geleneksel braket tedavilerine yakındır.

invisalign